הטסת בעלי חיים - An Overview

אנחנו משמשים גם כסוכני נסיעות וניתן להיעזר בנו בכדי לרכוש כרטיס טיסה לכלב/לחתול שלכם. שימו לב, אם תרצו בשירות זה, תצטרכו להיות איתנו בקשר טרם רכישת כרטיסי הטיסה שלכם, כל זאת משום שלא מומלץ לכרטס בנפרד עבור בעלי חיים.

הפעלת מינוי דיגיטלי רכישת מינוי גלובס שאלות ותשובות מידע נוסף

למרות שהטיול עם חבר בעל ארבע רגליים הוא תהליך די בעייתי, הוא גורם לאנשים רבים הנאה אמיתית. אחרי הכל, הרבה יותר נעים לצפות בהסתגלות של חיית מחמד במקום חדש מאשר להיות בחושך לגבי מצבה ותנאי המעצר.

בעקבות המצב העולמי משרדי החקלאות בעולם הגבילו את התנועה לבני אדם ובעלי חיים, זאת כדי למנוע התפשטות של נגיף הקורונה. ישראל, בדומה לרוב...

את הביקור במרפאה הוטרינרית יש לערוך זמן סביר בטרם הנסיעה שכן בנוסף לבדיקות השגרתיות שיבצע הוטרינר, הוא עשוי להמליץ על חיסונים שונים על פי החוקים במדינות שונות הנדרשים בטיסות בינלאומיות. עליכם לודא, תוך כדי התייעצות עם הוטרינר באילו חיסונים מדובר, שכן לכל מדינה חוקים משלה והאם הכלב או החתול קיבלו כבר את החיסונים הללו.

זו שיטה שהוכיחה את עצמה כיעילה ועובדת, ברוב המקרים אחרי שהגעתם למקסימום לכאורה מול נציג הבנק, הוא יוריד בעלויות אפילו עוד אם תתבצע מולו שיחה טלפונית שכזו.

שימו לב – חשוב מאוד לדעת ולהבין – עמלת המרה אפשר לבטל! במיוחד אם אתם מעבירים סכום כסף גדול או אם אתם מעבירים כספים לחו"ל באופן תדיר. דרשו מהבנק לבטל את עמלת ההמרה, ואחרי מיקוח לכל הפחות תצליחו לקבל הנחה בעמלת ההמרה.

לעתים יש צורך באישורים מיוחדים גם עבור מדינת הביניים בטיסות קונקשן! כמובן שאם מתאפשר לכם מבחינה תקציבית – טיסה ישירה תהיה הנוחה ביותר עבורכם ועבור הכלב שלכם, גם מבחינת אורך הטיסה וגם מבחינת ה"טרטור".

בשל כוח העבודה המצומצם, ישנן חברות אשר החליטו ו/או לא מסוגלות לטפל בשלב זה בהטסת חיות.

בנוסף, ישנן מדינות שדרושה תקופת המתנה לאחר חיסון כלבת ובדיקות שנדרשות לאחר מכן, לכן אומרת click here ד"ר טלי אלוני, חשוב להיערך לנסיעה כמה חודשים מראש. 

לאחר שהמטוס כבר באוויר, אתם יכולים לשחרר את חיית המחמד שלכם מהכלוב ולהושיבה על הברכיים. אם היא נסערת, הציעו לה שמיכה או שתיים, תנו לה לשתות משהו וטפלו בה היטב. פעולות אלו ירגיעו אותה, וזמזום מנועי המטוס יעודד אותה לנוח, אלא אם כן מתרחשת פעילות מוגברת מסביב.

בשל כך, החלטנו לפרסם מאמר קליל בכדי לעזור לכם להבין את הנדרש.

זו לא האופציה הזולה ביותר בכל מקרה, אבל יש דרכים להוזיל את העלויות משמעותית כשמעבירים כסף לחו"ל דרך הבנק.

טיסה לארה"ב לתקופה ממושכת, בין אם לצורך רילוקיישן או לטיול ארוך של כמה חודשים, היא פרויקט לא פשוט ומורכב מכל בחינה, אבל אם גם הכלב שלכם...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *